NÁLEPKY

Neviete si vybrať, ktorá nálepka je pre vás vhodná? My vám poradíme. Nálepky sa delia do troch skupín papierové, živicové a PVC.

Papierové nálepky sú vhodnejšie do interiéru, kde nedochádza k prílišnému styku s vlhkosťou. Cena je nižšia v porovnaní s ostatnými a vieme si ju nalepiť napr. na kartón, zošit, monitor, okno, alebo dvere. Použitie je všestranné.

 

 

 

Živicové nálepky s 3D efektom sú zaliaté živicou preto ochránia vašu grafiku a majú dlhú trvácnosť. Nálepky sú ľahko umývateľné a vhodné do interiéru aj exteriéru. Používaju sa často ako reklama, prezentácia produktov, firiem, alebo len tak pre potešenie. Nalepiť sa dá na vaše auto, motorku, kamión, schránku, či rôzne typy rovných povrchov.

 

 

 

PVC samolepky sú vytlačené na odolnej PVC fólii, ktorá sa vyznačuje dlhoročnou životnosťou. Samolepky sa využívajú na označovanie produktov, reklamných, alebo iných predmetov. Príkladom sú  dekoračné nálepky, nálepky na stenu, samolepiace etikety, na nábytok, auto, alebo schránku. Samolepky sú veľmi efektívnym a lacným spôsobom reklamy. Nálepky sú odolné voči vlhku, vode a dobre držia aj na skle, alebo plaste a vďaka ich flexibilite povrch nemusí byť rovný.Životnosť bežných PVC nálepiek v interiéry je mnoho rokov. V exteriéry je životnosť bežných nálepiek 2-6 rokov, záleží na konkrétnom umiestnení a vonkajších vplyvoch. 

 

 

 

hamburger
close
Používaním stránok prevádzkovateľa Obchod - SVK, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.
Rúško