Obecná pečiatka - 36 mm

Okrúhla pečiatka, v strede ktorej sa nachádza obecný symbol s kruhopisom. Pečiatka má priemer 36 mm a je v súlade s predpismi o používaní pečiatok s obecnými symbolmi. Pečiatky vieme zhotoviť v rôznych variáciách. V prípade záujmu, prosím, vložte pečiatku do nákupného košíka a následne pri objednávke uveďte do poznámky, o akú obec ide. Na zhotovenie pečiatky je potrebné doložiť graficky zhotovený erb mesta či obce v krivkách.

Pokiaľ takýto erb nemáte k dispozícii, budeme ho musieť zhotoviť a budeme vás informovať ohľadom navýšenia ceny. Po objednaní vám príde na mail vzor obecnej pečiatky na odsúhlasenie. Pokiaľ požadujete pečiatku v netypickom tvare alebo s textom ako „STAROSTA“ či „OBECNÝ ÚRAD“, prosím, zašlite nám náčrt na našu emailovú adresu, ktorú nájdete medzi kontaktmi a my vás budeme informovať o možnosti a cene zhotovenia.

Odporúčanie - MV SR pre orgány územnej samosprávy na používanie štátnych symbolov, označovanie budov samosprávnych orgánov a používanie symbolov územnej samosprávy

od 18,96 €
Priemer:
36 mm
hamburger
close
Používaním stránok prevádzkovateľa Obchod - SVK, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.
Preambula